ElektroFisniku

Printo kėtė faqe! Printo kėte faqe!

Propozo kėtė faqe Propozo kėtė Faqe
 
 Vendos nė Favorit
ElektroFisniku
Regjistroni Newsletter
tek ElektroFisniku

Tė nderuar/a Zonja dhe Zotėrinj!

 

Na lejoni me anė tė kėsaj Newsletter tė prezentojmė kompaninė tonė ElektroFisniku.

 

Ne ju ofrojmė Informacione qė kompania jonė mund tė ju ofrojė dhe lehtėson zhvillimin e biznesit me ne.
 

ElektroFisniku ėshtė kompetent me njė traditė shumė vjeēare nė drejtimin e Elektros.
 

Ne jemi tė specializuar nė fushėn e Elektros me ekipin tonė profesional tė motivuar.
Pa ashtu posedojmė Know-How
nė kėtė lami dhe i tėrė personeli jonė ėshtė i certifikuar.

Vėshtirėsitė dhe kohėt e vėshtira nė ditėt e sotme pėr biznes na detyrojnė pėr njė flexibilitet tė gjithnjėshėm.
 

Ne me njė dinamikė tė shpejtė reagojmė qė mundėsit dhe idetė e sė nesėrmes tė ofrojmė nė ditėn e sotme. Vetėm me kontaktet tona, njohuritė nė kėtė fushė dhe me njė praktik shumė vjeēare ju garantojm konsultime dhe shėrbime serioze dhe tė shpejta.

Ne poashtu ofrojmė edhe shėrbime profesionale nė Plane, Instalime, Riparime, Servise, Shitje si dhe jemi pėrgjegjės qė shpenzimet e Klientėve tė jen tė sa mė tė ulėta dhe kalkuluese.

 

Klientėt tonė kohė pas kohe informohen mbi aksionet e ndryshme nėpėrmjet Newsletter tonė

Shfletoni Ueb-faqen tonė pėr informata mė tė hollėsishme.

 

Please contact our Webmaster with questions or comments.
©
Copyright 2007 ElektroFisniku,  All rights reserved. Made by B¤4FI