ElektroFisniku

Printo kėtė faqe! Printo kėte faqe!

Propozo kėtė faqe Propozo kėtė Faqe
 
 Vendos nė Favorit
ElektroFisniku Newsletter
Regjistroni Newsletter
tek ElektroFisniku

Computer

MCAD MCP
Transcript ID: 718374, Access Code: 21031969
https://mcp.microsoft.com/authenticate/validatemcp.aspx
 
 
https://mcp.microsoft.com/Authenticate/login.aspx
Libri mbi Windows XP nė gjuhėn shqipe Urdhėrat sekret dhe funksionet e pa dokumentuara
(i pa botuar nė pdf format)
Nėse nuk keni instaluar Acrobat Reader,  klikoni ju lutemi nė kėtė link  get_adobe_reader

 

Instalimi Virtuel i Windows XP (shumė interesant, demonstrohen hapat instalues mbi Windows XP )
Tool-t dhe Programe tė tjera
Si tė kompletoni PC tuaj / How to bil a Computer
Tė nderuar Zonja dhe Zotėrinj
 
Keni probleme apo komplikime me PC tuaj?!
Ne largojmė pėr ju Virus, riparojmė, sigurojmė datat e humbura, konfigurojmė dhe instalojmė tė gjithė PC-tė pa marrė parasysh llojin dhe mark-ėn.
 
Instalojmė dhe konfigurojmė tė gjitha komponentėt Hardware-ike dhe Software-ike.
 
Njė ashtu ju mundsojm edhe kurse individuale pa marrė parasysh se ēfarė moshe i pėrkisni (Windows XP, Office Programet, Internet etj. etj.).
Mobil: 044 920 624 E-m@il: info@elektrofisniku.be4fi.ch
 
PC Reklama
Please contact our Webmaster with questions or comments.
©
Copyright 2007 ElektroFisniku,  All rights reserved. Made by B€4FI